Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.0/10
na podstawie 103 opinii gości

Courtyard by Marriott ****

ul. Żwirki i Wigury 1, blisko lotniska [zobacz mapę]
noclegi w Krakowie Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Warszawie dla 3028 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Hotel Courtyard by Marriott Warsaw, otwarty od października 2003, jest hotelem pełnousługowym, przystosowanym dla gości podróżujących służbowo jak również osób będących uczestnikami konferencji.

Pokoje:
Hotel oferuje 226 nowych, luksusowych i cichych pokoi gościnnych różnego rodzaju: od pokoi królewskich czy dwuosobowych do apartamentów biznesowych lub prezydenckich.

Dodatkowe informacje:
Do dyspozycji naszych gości jest 9 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 643 m2 o dużym komfortem przestrzeni, możliwością kombinacji siedzenia i nowoczesnego sprzętu konferencyjnego w tym szybkiego łączenia z internetem. Sale konferencyjne dysponują sprzętem audiwizualnym, indywidualna klimatyzacją i dźwiekochłonnymi dzielonymi sekcjami. Cztery sale konferencyjne mają światło dzienne i dźwiekochłonne okna. Zachęcamy do skosztowania naszych dań w eleganckiej restauracji Brasserie, degustacji naszych drinków w barku oraz sprawdzeniem poczty internetowej w naszej kafejce cybernetycznej z szybkim dostepem do internetu.

Atrakcje w pobliżu:
Lotnisko w Warszawie - 0 km od hotelu jak dojechać: szybki bus z hotelu Marriott lub autobusy nr 175, 188 - dojeżdżają do hotelu Z głównej stacji kolejowej - najlepiej jechać Alejami Jerozolimskimi, skręcic w lewo na rondzie Zawiszyw ulicę Raszyńską. Raszyńska przechodzi następnie w ulicę Żwirki i Wigury i w ten sposób podróżując przez około 6 km dojedziemy do Międzynarodowego lotniska Fryderyka Chopina. Hotel jest naprzeciwko hali odlotów. Stare Miasto, Pałac w Wilanowie, Park Łazienkowski, Muzeum Narodowe, itd.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

 
English version Courtyard by Marriott in english