Reklama | Kontakt |

Apartamenty Krucza

ul. Marszałkowska 85/113, Stare Miasto [zobacz mapę]
noclegi w Krakowie Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Warszawie dla 3028 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Ceny za apartament za dobę od 150-260 PLN

Opis:
3 komfortowe apartamenty typu studio usytuowane w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Kruczej i Marszałkowskiej. Apartamenty w pełni wyposażone z aneksami kuchennymi lub kuchnią. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, żelazko z deską do prasowania, odkurzacz, suszarka do włosów, naczynia kuchenne. Do dyspozycji telewizja kablowa.

Apartament KRUCZA 1 Apartament przeznaczony jest dla 2 osób. Usytuowany na 2 piętrze domu u zbiegu ulic Kruczej, Nowogrodzkiej i Al.Jerozolimskich. Wejście od ul. Kruczej lub ul. Nowogrodzkiej. Jest to nowocześnie urządzone, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2. Składa się z sypialni, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Dźwiękoszczelne okna zapewniają spokojny sen. W letnie dni można skorzystać z klimatyzacji. W budynku znajduje się kawiarnia, restauracja i sklep spożywczy. W bezpośredniej okolicy ma swoje miejsce większość z najbardziej znanych warszawskich klubów.

Apartament KRUCZA 2 Apartament przeznaczony jest dla 2 osób. Usytuowany na 7 piętrze domu u zbiegu ulic Kruczej i Wspólnej naprzeciwko Grand Hotelu. Wejście od ul. Wspólnej lub ul. Hożej. Jest to nowocześnie urządzone, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2. Składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. Z okien rozciąga się widok na zachodnią część Warszawy. W letnie dni można skorzystać z klimatyzacji. W budynku znajduje się restauracja i sklep spożywczy. W bezpośredniej okolicy ma swoje miejsce większość z najbardziej znanych warszawskich klubów.

Apartament MARSZAŁKOWSKA 3 Apartament przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Usytuowany na 5 piętrze kamienicy u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Hożej. Wejście od ul. Hożej. Jest to nowocześnie urządzone, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Składa się z sypialni z salonem i tarasem, dużej kuchni i łazienki. Z okien i z tarasu rozciąga się widok na ulicę Marszałkowską. W letnie dni można skorzystać z klimatyzacji lub spędzić wieczór na tarasie. W budynku znajduje się restauracja, dwa dobre kluby, sklep spożywczy i bankomat.

Pokoje:
W ofercie apartamenty 1, 2, 3 pokojowe.

Atrakcje w pobliżu:
Ścisłe centrum Warszawy. Ulice Marszałkowska i Krucza, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra i dworca Warszawa Centralna.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

 
English version Krucza Apartments in english