Reklama | Kontakt |

Apartamenty Alamo

różne lokalizacje, blisko centrum [zobacz mapę]
Na 12 miejscu wśród 25
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Warszawie dla 3028 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Apartament 2-pokojowy 215 PLN/dobę dla 1-4 osób

Apartament 3-pokojowy 215 PLN/dobę dla 1-4 osób
Apartament 3-pokojowy 320 PLN/dobę dla 5-6 osób

Powyższe ceny są cenami brutto.

Opis:
Oferujemy Państwu komfortowe apartamenty w różnych rejonach Warszawy, które są idealną alternatywą dla drogich pobytów hotelowych. Pobyt u nas jest najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących spokój, niezależność i wygodę. Lokalizacja naszych apartamentów w pobliżu węzłów komunikacyjnych lub linii metra pozwala na dobrą komunikację zarówno z Centrum Warszawy jak i innymi rejonami miasta. Apartamenty są w pełni wyposażone w meble i sprzęty dające możliwość wygodnego pobytu u nas. Wybrane apartamenty posiadają miejsca parkingowe na terenie posesji.

Pokoje:
APARTAMENT PULAWSKA 233 - Mokotów
ILOŚĆ POKOI : 2
ILOŚĆ MIEJSC: 4
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT: 215 pln
Apartament znajduje się na ulicy Puławskiej pomiędzy Al. Wilanowską a ul. Wałbrzyską,w budynku z domofonem. W skład apartamentu o powierzchni 46 m2 znajdującego się na 3 piętrze wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój z pełnym wyposażeniem. Możliwość zakwaterowania 1 do 4 osób. W pokojach znajdują się dwie dwuosobowe kanapy. W pobliżu przystanek tramwajowy (linia 33 i 36) jak również stacje metra Służew lub Wilanowska skąd można dojechać w 15-20 minut do Centrum Warszawy (Dworzec Centralny) lub Starego Miasta.

APARTAMENT AL. JEROZOLIMSKIE 151 - Śródmieście
ILOŚĆ POKOI : 2
ILOŚĆ MIEJSC: 4
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT: 215 pln
Apartament znajduje się w Alejach Jerozolimskich w pobliżu dworca PKP i PKS Warszawa Zachodnia w budynku strzeżonym. W skład apartamentu o powierzchni 52 m2 znajdującego się na 4 piętrze wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój z pełnym wyposażeniem. Możliwość zakwaterowania 1 do 4 osób. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w drugim pokoju kanapa dwuosobowa. Garaż podziemny. 5 minut do Placu Narutowicza(węzeł komunikacyjny-linie tramwajowe 1,7,9,15,20,25,32,35), 20 minut do Dworca Centralnego i stacji metra Centrum.

APARTAMENT KORDECKIEGO 56/58 - Praga Południe
ILOŚĆ POKOI : 3
ILOŚĆ MIEJSC: 6
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT: 215 PLN DLA POBYTU 1-4 OSÓB
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT: 320 PLN DLA POBYTU 5-6 OSÓB
Apartament znajduje się w na ulicy Kordeckiego pomiędzy Pl. Szembeka a Rondem Wiatraczna,w budynku strzeżonym. W skład apartamentu o powierzchni 78 m2 znajdującego się na 9 piętrze wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc i przedpokój z pełnym wyposażeniem. Możliwość zakwaterowania 1 do 6 osób. W jednym pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka a w drugim dwuosobowa wersalka w trzecim dwuosobowa kanapa. Sprawna komunikacja z Centrum Warszawy (szybki tramwaj linii 9) jak również w inne rejony miasta (linie 3,6,24 oraz z Ronda Wiatraczna linie 8,21,22,26).

APARTAMENT ZELAZNA 82/84 - Śródmieście
ILOŚĆ POKOI : 3
ILOŚĆ MIEJSC: 6
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT: 215 PLN DLA POBYTU 1-4 OSÓB
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT  320 PLN DLA POBYTU 5-6 OSÓB
Apartament znajduje się na ulicy Żelaznej róg Al. Solidarności, w nowoczesnym budynku na terenie zamkniętym. W skład apartamentu o powierzchni 84m2 znajdującego się na 6 piętrze wchodzą trzy pokoje, kuchnia,łazienka z wc i przedpokój kompletnie wyposażone w sprzęty i meble. Możliwość zakwaterowania do 6 osób. W dwóch pokojach znajdują się podwójne łóżka a w trzecim kanapa rozkładana dla dwóch osób. Apartament w pełni wyposażony: TV kablowa, lodówka, pralka, kuchenka, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne, sztućce, talerze, żelazko, ręczniki i pościel oraz środki czystości. Sprawna i szybka komunikacja ze wszystkimi rejonami Warszawy (5min.do Pl.Bankowego-stacja metra, 10 min do Starego Miasta).

APARTAMENT MOZARTA 2 - Mokotów
ILOŚĆ POKOI : 2
ILOŚĆ MIEJSC: 4
CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT: 215 PLN
Apartament znajduje się na ulicy Mozarta w budynku z domofonem. W skład apartamentu o powierzchni 46 m2 znajdującego się na 9 piętrze wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój kompletnie wyposażone w sprzęty i meble. Możliwość zakwaterowania do 4 osób. W pokojach znajdują się dwie rozkładane podwójne kanapy. Apartament w pełni wyposażony: TV kablowa, lodówka, pralka, kuchenka gazowa, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne, sztućce, talerze, żelazko, deska do prasowania, ręczniki i pościel oraz środki czystości. W pobliżu stacja metra Służew skąd można dojechać w 10 minut do ścisłego Centrum Warszawy (Dworzec Centralny) lub Starego Miasta.

Dodatkowe informacje:
Wstępna rezerwacja ważna jest 24 h. w tym czasie należy dokonać przedpłaty w wysokości 30 % wartości rezerwacji, minimum opłatę za pierwszą dobę, oraz przesłać dane do faktury (nazwę firmy, adres, nr nip oraz dane osób które będą zakwaterowane w apartamencie - imię nazwisko, adres zamieszkania, nr dow. osobistego lub paszportu).

Przedpłatę należy dokonać przelewem bankowym na konto bankowe otrzymane w potwierdzeniu rezerwacji. Potwierdzenie przedpłaty należy przesłać faxem lub e-mailem.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 12.00. Rezerwacja jest automatycznie anulowana po upływie 24 h od momentu dokonania wstępnej rezerwacji w przypadku nieotrzymania przedpłaty.

Pozostała płatność dokonywana jest w całości w dniu przyjazdu.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

 
English version Alamo Apartments in english